Skuteczny system CRM

Skuteczny czyli jaki ?

 

 

Naszym celem jest tworzenie skutecznych systemów CRM czyli takich, które maksymalnie usprawniają pracę wszystkich pracowników.

Nasze systemy mają następujące cechy:

  1. Łatwość w obsłudze - analizujemy częstotliwość procesów jakie zachodzą, kolejność ich wykonywania i na podstawie zebranych danych projektujemy systemy, aby były przyjazne w obsłudze.
  2. Intuicyjność - wszystkie widoki w oprogramowaniu mają za zadanie pokazać wszystkie niezbędne informacje pracownikowi, aby ograniczyć klikanie.
  3. Oszczędzającą, każdemu pracownikowi 60-120 minut pracy dziennie - pytamy o najbardziej czasochłonne czynności i proponujemy funkcjonalności oprogramowania, które zrobią je za pracowników.
  4. Dostępność online z dowolnego miejsca z aktualnymi informacjami - obecnie wielu pracowników pracuje z różnych miejsc. Nasze aplikacja są zawsze dostępne z telefonu, tabletu oraz komputera.
  5. Obsługują wszystkie procesy zachodzące w firmie - na etapie analizy potrzeb rozpisujemy wszystkie procesy i optymalizujemy ich przebieg, aby jak najszybciej je wykonać.
  6. Dopasowanie UX i UI - wszystkie elementy umieszczamy w miejscach, aby były pod "kursorem" w zależności jaki proces jest wykonywany.

Czy z rozwojem przedsiębiorstwa i zmianami system CRM musi stać się mniej skuteczny? Nie!

Nasze aplikacje CRM są tak zaprojektowane, aby można je było na bieżąco rozwijać. Przedsiębiorstwa się rozwijają i oprogramowanie musi nadążać za zmianami jeśli ma być skuteczne.Zobacz także

darmowe konsultacje